O mnie

fot. Emilia Turkiewicz
Nie jest wcale tak łatwo siebie określić. Ale na pewno można te kilka rzeczy oczywistych, widocznych na "zewnątrz". Jestem kobietą po czterdziestce. Z zawodu jestem kompozytorką i wokalistką. Specjalizuję się w muzyce hybrydowej, to taki własny autorski styl. Zapraszam na moje strony muzyczne: na FB: https://www.facebook.com/pages/Ola-Turkiewicz-official/62440243608 oraz tu: https://olaturkiewicz.bandcamp.com/. Muzyka, której można na tych stronach posłuchać wyjaśni wszystko, co do kwestii stylu hybrydowego. Muzyka jest też moją pasją. Należę więc do tej szczęśliwej grupy ludzi, którzy nie tylko pracują aktywnie w swoim zawodzie, ale ich praca jest też ich pasją. I mam nadzieję, że ten stan nie zmieni się aż do końca...
A jak ktoś ma ochotę poznać mój cały artystyczny życiorys to można tu: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ola_Turkiewicz . Tam jest o osiągnięciach, dorobku itp.
Poza wyżej wymienionymi oczywistościami widocznymi na "zewnątrz", jestem wegetarianką i zwolenniczką żywności ekologicznej. Lubię zaglądać wgłąb ludzkiej duchowości, fascynuje mnie to. Ćwiczę qigong, trochę jogi, i coś tam jeszcze innego, równie dziwnego, o czym może kiedyś opowiem. Na blogu chcę się dzielić swoimi przemyśleniami, przeżyciami, zdarzeniami. I co tam jeszcze przyjdzie mi do głowy czy życie przyniesie.  Oby to się na coś komuś przydało.

Ola TG.
P.S. 
Można mnie łapać na Twitterze @InstObs40Plus